RoVWinj 2010 (10. Obljetnica)

Informacije i razgovori oko ovogodišnje manifestacije -
Foreign visitors are welcome, we speak English!
Dariich

Post by Dariich » 31 May 2010, 10:22

Što od xstreama? :)
Rock'n'roll, Blues, Beetle, Road trip, Livin' the life....;);)

bake

Post by bake » 31 May 2010, 13:22

Pomaranča72 wrote:ALO!!!

" Vi prekrasni ljudi sa vama mogu biti lud, zbunjen cjelu noč i piti do zore...."" HA,Ha.... :lol: :roll:

Evo mene doma IZGUŽVANOG LICA :lol: tak da bi sada trebal tretma Face litinga- peglajzna ha,ha... :lol:

Susret bombica, vreme bomba, ekipa SLOHRoSAnaca bombastika...!! :roll:

Hvala svima na druženju a najviše ekipi SA tačka BA!!!

POOZZZ vidimo se..!!
Pozdrav Robi
bilo je zbilja zadovoljstvo stom biti u drustvu i kako kaze Djani voziti se.
ti si legenda bivse Juge,
odusevi si me kao i uvjek i u nama imas vjecnog iskrenog prijatelja i vrata naseg doma su ti uvjek otvorena.
Bake

bake

Post by bake » 31 May 2010, 13:32

Pozdrav organizatoru svim bubasima,
susret je bio odlican organizacija je sasvim ok.
Vreme nam bilo naklonjeno, buba sluzila vise nego ok 1500kilometara i to sa nas troje i u punom opterecenju. pa buba je to zar ne?
hvala svima na druzenju posebno nasoj ekipi Slosanaca (cudnom covjeku) Robij -Pomorandzi, ekipi Bosanaca iz Slita (Mladeni i Dubravci), nasem Djaniju i naravno Buba ZE timu.
Racunajt na nas i narednih godina ako bog da.
Bake

bake

Post by bake » 31 May 2010, 13:32

slike uskoro od nas...
Bake

Pomaranča72

Post by Pomaranča72 » 31 May 2010, 13:52

bake wrote:
Pomaranča72 wrote:ALO!!!

" Vi prekrasni ljudi sa vama mogu biti lud, zbunjen cjelu noč i piti do zore...."" HA,Ha.... :lol: :roll:

Evo mene doma IZGUŽVANOG LICA :lol: tak da bi sada trebal tretma Face litinga- peglajzna ha,ha... :lol:

Susret bombica, vreme bomba, ekipa SLOHRoSAnaca bombastika...!! :roll:

Hvala svima na druženju a najviše ekipi SA tačka BA!!!

POOZZZ vidimo se..!!
Pozdrav Robi
bilo je zbilja zadovoljstvo stom biti u drustvu i kako kaze Djani voziti se.
ti si legenda bivse Juge,
odusevi si me kao i uvjek i u nama imas vjecnog iskrenog prijatelja i vrata naseg doma su ti uvjek otvorena.
HVALA!! na tim rečima...
Ali ne volim, da me se diže nebo pod oblake :lol:
Ja sam samo to što jesam: jedna "izgužvana POMARANČA" ili kak bi rekel Siniša Slosanac ha,ha..

U glavnom baš to je čar tih susreta, da se nađemo ljudi istih interesa i mišljenja, da se družimo i zezamo a bogami i da popijemo koji litar (2.3..)
BRNIČKE HA,HA.. :lol: :roll:
...ITAK..LUD..ZBUNJEN..I VOLIM sve što "HLADI ZRAK" VW a najviše POMARANČU!!!!

1972 1303 "POMARANČA"
1976 T2 "ČAKOVČAČAK"

Doktor

Post by Doktor » 31 May 2010, 13:57

Pomaranča72 wrote:U glavnom baš to je čar tih susreta, da se nađemo ljudi istih interesa i mišljenja, da se družimo i zezamo a bogami i da popijemo koji litar (2.3..)
E, Robi, to je sad već alkoholizam... :lol:
KUČ - VW all stars team member since 2008

Pomaranča72

Post by Pomaranča72 » 31 May 2010, 20:44

Doktor wrote:
Pomaranča72 wrote:U glavnom baš to je čar tih susreta, da se nađemo ljudi istih interesa i mišljenja, da se družimo i zezamo a bogami i da popijemo koji litar (2.3..)
E, Robi, to je sad već alkoholizam... :lol:
Ma nije to je samo doza za lječenje.... :roll: :lol:

1972 1303 "POMARANČA"
1976 T2 "ČAKOVČAČAK"

Sokre_Shultz

Post by Sokre_Shultz » 31 May 2010, 20:45

Da, da,.. bili smo jako bolesni pa smo se morali cesto ljeciti !!!
:D :D :D :D :D :D

KR010BB

Post by KR010BB » 01 Jun 2010, 23:05

Hvala svima,bilo je superrrrr....
pozdrav iz zagorja :arrow: :arrow: :arrow:

black69

Post by black69 » 14 Jun 2010, 21:27

Ako mogu biti iskren,nisam baš uživao,ali to nema veze ni s kampom,ni s klubom.Prvo,već mjesec dana me lovila neka alergija,tako da sam jedva disao,Drugo,bio sam sa sestričnom od 17 godina,njoj bilo dosadno,pa sam je morao vozt do grada,pa nisam imao prilie upoznat još par dobrih ljudi koji cijene dobre aute,i slušat malo koncert.dobro su pjevali ovi iz Pule,i Treće,nisam bio opremljen kak treba,barem jedan šator za spat,spavao sam sat vremena na prednjem sicu koji mi se slomio,pa ga nisam mogao ni spustit.........Ako bude druge godine isto tamo,htio bih znati,jer sam čuo da ima problema,organizirat ću se bolje,ipak,ovo mi je bio prvi meeting uopće

Zen

Post by Zen » 15 Jun 2010, 09:41

Ha gle Black69, a ja se nadam da ćeš druge godine doći na susret buba kluba Zagreb u Zagrebačku županiju! No znaš kak se kaže "nada je kurva"! :wink:

black69

Post by black69 » 15 Jun 2010, 09:47

A,dobro,nije ni Zagreb daleko,ja se ne bojim putovat,za razliku od mojih sugrađana...

black69

Post by black69 » 24 Oct 2010, 13:38

boss,hoće li biti Rowinj 2011?

buba_ze

Post by buba_ze » 30 Nov 2010, 21:45

Jel to neko otvara pripreme?

siniša
Administrator

Post by siniša » 30 Nov 2010, 22:11

Priprema se, polako. Sve informacije će biti na vrijeme... Bar se nadam. :)
Keep up the good work

buba_ze

Post by buba_ze » 30 Nov 2010, 22:17

:D hvala na brzome odgovoru, veliki pozdrav od bubaze tima, os li u ove krajeve

siniša
Administrator

Post by siniša » 30 Nov 2010, 22:30

Hmmmm... na brzom odgovoru? Slučajno sam ulovio vremena upaliti komp i pogledati na brzaka čega ima... Ne stignem ni odgovoriti na sve postove na koje bih htio... Ali tebi jednostavno moram! :twisted:
A neka je i ova tema još malo živa... BTW, zanima me mišljenje gostiju o našem susretu... Ne organizaora i onih iz kluba koji misle da su radili, nego baš gostiju koji sa organizacijom nemaju nikakve veze. Koje stvari bi trebali mijenjati ili unaprijediti? Kakve igre biste voljeli? Kakav program? Ispunjeniji ili je dobro ovako ležerno da se stigne okupati, otići do grada i podružiti sa ostalima u miru božijem? Znači, molim... Pohvale, pokude i prijedlozi!!!
Keep up the good work

buba_ze

Post by buba_ze » 30 Nov 2010, 22:41

ocemol oplest ovdje il nova tema

buba_ze

Post by buba_ze » 30 Nov 2010, 22:59

Par stvari od ruznijeg dijela bubaze tima, trenutno iz Amsterdama. Bubaze tim je vec razgovarao na ovu temu. Nama je bilo super, i mjesto, vrijeme, ekipa, odgovara nam sto se i sa djecom moze doci, a kako se radjaju novi bubasi/ce, i na ovo se treba kontat. Mi smo uzivali. Glede ogranicenja svirke i sl, nije do vas i znamo da nije bilo lako. Mislim da je ekipa poznata i da treba napore usmjeriti u pravcu da se tradicija nastavi. Bilo je dosta raje i pored recesijskih problema a kako ko nesto se situacija popravlja za ocekivati je i veci odziv. Ukratko, ma vidite sa upravom jel njima OK, ko nije, pa valjda ima jos negdje. I ne sekirajte se puno, uvijek ce biti zadovoljnih i ne.... Glede obogacivanja sadrzaja, meni barem nekako ne odgovara na silu ajmo se zabavljati. Vise volim da se vidimo, par sadrzaja nenametljivih i to je to (mozda sam u krivu). Ma nista pametno nisam ni napisao, mozda ce ljepsi dio tima dodati sta bolje.
Samo dalje.

black69

Post by black69 » 30 Nov 2010, 23:00

meni zasada ne pada ništa napamet,jer mi je prvi meeting bio otkad imam bubiju,tako da neznam što očekivat,ja sam bio došao tek subotu popodne tako da i nisam vidio sve.Idući put bilo bi ljepše,možda malo duži nedjeljni đir kroz grad

buba_ze

Post by buba_ze » 30 Nov 2010, 23:04

E pade mi jedna ideja na pamet, ma kad bi se nekako mogli dogovoriti pa da organizovanije dolazi-odlazi, bila bi veca uzivancija, al opet nije do vas.
I mozda da predlozimo manju koncentraciju nevremena nakon susreta, e jeste iskisli, pravo, spetakl sto bi Sidran rekao, :D , nidje vam pokislih slika. Ej mi jedva cekamo. Valjda se nece kakav put utrefit u to vrijeme, ajde kada se skontate okvirno dajte par info da se pripremamo.
Vozdra buba/kombi forumasima

bake

Post by bake » 01 Dec 2010, 11:55

buba_ze wrote:E pade mi jedna ideja na pamet, ma kad bi se nekako mogli dogovoriti pa da organizovanije dolazi-odlazi, bila bi veca uzivancija, al opet nije do vas.
I mozda da predlozimo manju koncentraciju nevremena nakon susreta, e jeste iskisli, pravo, spetakl sto bi Sidran rekao, :D , nidje vam pokislih slika. Ej mi jedva cekamo. Valjda se nece kakav put utrefit u to vrijeme, ajde kada se skontate okvirno dajte par info da se pripremamo.
Vozdra buba/kombi forumasima
pozdrav i od mene
Albert predlog je odlican, jedne godine smo isli organizovano u Banja Luku par buba i kombi i to je bila fantasticna kolona svi gledaju masu nekontaju sta se desava .
znas da smo i mi dogovarali da idemo zajedno u Rovinj ali ste vi isli ranije
Ipak prodruzli smo se Robiju u Karlovcu i onda mala kolona i gas gas....

[/img][IMG=http://img258.imageshack.us/img258/5223 ... uka.th.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us[img]
Bake

bake

Post by bake » 01 Dec 2010, 12:14

nama je bilo sasvim ok, fino drustvo raspolozenje super cuga dobra i eto feste i derneka.
ipak to je veliki posao organizirati sve i na tome Vam svima cestitam,
nama je najbitnije da se druzimo upoznajemo nove kvalitetne ljude i prijatelje. opet tesko je svima ugoditi to je neminovno, i kako buba-ze kaze to nedajte da Vas zamara. Radite odlican posao
nama je ok par nekih laganih neobaveznih aktivnosti (tipa ispita spretnosti, nekog takmicenja itd) a slobodni smo da odemo i do grada kupanje itd
SAMO NAPRED I ocekujete nas ako bog da dogodine sa nekim pojacanjem iz Sarajeva.
pozZ
Bake

buba_ze

Post by buba_ze » 07 Dec 2010, 20:29

E moj Bake, izgleda da su samo organizatori i ekipa iz BiH bili na susretu. Pa nidje onih Sloveneca, posakrivali se pa ne daju nikakav odgovor.
:lol: :lol: :lol:

bake

Post by bake » 07 Dec 2010, 21:26

buba_ze wrote:E moj Bake, izgleda da su samo organizatori i ekipa iz BiH bili na susretu. Pa nidje onih Sloveneca, posakrivali se pa ne daju nikakav odgovor.
recesija kazu opet u EU pa ih nema
Bake

Klemen Klemen
Location: Ljubljana, Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)

Post by Klemen Klemen » 08 Dec 2010, 07:58

bake wrote:
buba_ze wrote:E moj Bake, izgleda da su samo organizatori i ekipa iz BiH bili na susretu. Pa nidje onih Sloveneca, posakrivali se pa ne daju nikakav odgovor.
Ima nas nešto koji čitamo ovo, samo je još puno susreta, kako bi htijeli iči, pa če vjerovatno u 2011 Rovinj biti u drugom planu.
1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

Ovisnik od VW zračnohlađenih modelčića

Pomaranča72

Post by Pomaranča72 » 08 Dec 2010, 20:31

Klemen Klemen wrote:
bake wrote:
Ima nas nešto koji čitamo ovo, samo je još puno susreta, kako bi htijeli iči, pa če vjerovatno u 2011 Rovinj biti u drugom planu.
Da, da ima nas a ima i recesija takva i onakva :lol: :lol:
Pa ja samo pratim, snimam te vaše ideje i mudro šutim ha,ha...
Pa gle ja sam i stime zadovoljan kaj je bilo dosad meni ti je onako najbitniji ROCK&ROLL :roll: znači druženje, zezancija, uživancija(koja dosad a bil sam 2 puta nikad nije falila ma znaš onu moju "vi prekrasni ljudi".....)

A ipak mislim, da sve zavisi i od samih organizatora koliko su spremni odnosono koliko imaju mogučnosti (financije,ekipa ljudi....) za nekve nove poteze...Sada bum nekaj rekel al, da nebude kakve uvrede ipak sam ja Slosanac :roll: možda bi mogli organizatori malo "naučiti"od kolega sa Bleda (Lesce) - Dolenca (kupa)... :lol: :lol: Ali još jednom ipak sam svestan da su tu velike razlike mislim na uslove SLO pa HR....

To je moja priča....
:roll: :roll:

1972 1303 "POMARANČA"
1976 T2 "ČAKOVČAČAK"

black69

Post by black69 » 08 Dec 2010, 20:39

Dečki,iduće godine bih vas htio sve upoznati,tako ste simpa,pogotvo purg...sorry,Zagrepčane i dalje,možda sam nekog i upoznao,ali se ne sjećam,a i tad nisam još bio aktivan na forumu.Ak se ko sjeća,ja sam bio u onoj crnoj sa "ružnim"felgama,pored gospode slovenaca sa plavim cabriom koji su preko subwoofera i raznih pojačala puštali polku. ŽIVIO ROWINJ 2011!! :lol: :lol: :lol:

buba_ze

Post by buba_ze » 09 Dec 2010, 00:20

Klemen Klemen wrote:
bake wrote:
Doduse, daleko je Rovinj a i tesko je dva kombija voziti odjednom.
Ima jos par mjeseci i .... eto ga.
Ja se nadam da se vidimo.
Vozdra svima od bubaze tima, Slosanac, ocel bit kakva ruta slijedece godine?

Post Reply