ROVWINJ 2007

Informacije i razgovori oko ovogodišnje manifestacije -
Foreign visitors are welcome, we speak English!
andi

Post by andi » 30 May 2007, 22:53

I nama je kapalo po nogama, curilo je na sve strane u bubu. Imam ju 10 godina i jos nisam nasla di pusta. Moja se buba oprala i izutra i izvana :lol: :lol: :lol:
Last edited by andi on 31 May 2007, 20:20, edited 1 time in total.
BUBA ÜBER ALLES!

VWedran

Post by VWedran » 30 May 2007, 23:38

ja sam otkrio gdje pusta!!...dugo sam mozgao....kad bi skinula prednje staklo zajedno sa gumom vidjela bi dvije rupice u lijevom i desnom donjem kutu. Guma nakon 30 godina valjda popusti i voda prolazi, dodje do rupica i kaplje kroz njih prema dole u ona dva kuta do kojih se nikako nemoze u prtljaznik naprijed, nekako dodje do kanala na dnu kroz koje inace prolazi topli zrak(grijanje),a s lijeve strane i kablovi te napokon do poda u kabini. ista voda zna curiti i po koljenima kroz dio namijenjen za osigurace ali to samo ako je gumica razmrdana! da da, znam i ja sam mislio pa kako covjece,svaki put poslije neke kise meni lokva vode u autu po podu a sve drugo suho! (i jos jedno..svi oni ukljucujuci i mene koji su skidali stakla i vracali sa istim gumama imaju problema pustanjem vode u tim kutovima tako da voda ne samo da prolazi kroz te dvije rupice nego se "prelijeva" i curi direktno u onaj otvor kroz koji izlazi topli zrak od grijanja. neznam zasto ali znam da mi je netko rekao da kad jednom skines i vratis ta guma nikad nece biti kao prije i zato je najbolje uzeti nove"german quality"gume... posto tu nema pomoci zacepio sam odozdola rupice silikonom a cijev od grijanja odspojio i na to mjesto spojio neku drugu cijev u koju se nakuplja voda koju po zavrsetku nevremena samo izlijem van. to je za sada solucija. malo je blesavo ali bolje i to nego izvacivat vodu iz kabine kao iz barke...

SL

Post by SL » 30 May 2007, 23:51

kod mene je bilo kao u kadi :lol: :lol: :lol:

Zoro

Post by Zoro » 31 May 2007, 01:06

Dakle ekipo, red je da se i ja javim. Slikice smo vam poslali, to je bil prioritet, sad je red da iznesem i svoje dojmove...
E, bilo ja stvarno nezaboravno!
Htio bih se zahvaliti svima, naročito organizatorskoj jezgrici ( Joži, Martinama, Tedu, Renne, Siniši, da ne nabrajam dalje...) čiji je entuzijazam ponio i nas ostale pa da cijela stvar odfunkcionira tak dobro kak je i bilo!
Bilo je stvarno lijepo biti dio ove škvadre!

Nesmem zaboraviti zahvaliti se nekima i ponaosob:
1 Kondoru- na nesebičnoj poduci kamperima-početnicima, na prvoj jutarnjoj kavici, na nebrojenim odgovorima na naša non-stop pitanja
2. Borni na roštiljanju ( gljivice su bile mljac!)
3 Ivani i Domagoju, simpatičnim susjedima na ugodnom druženju
4. Kiriju na svijetlu-putokazu do našeg šatora
5. Tedu na bažul-juhici :wink:
6. Erniju na rakijici (ma ima okus po medu, reci ti što hoćeš!)
7. Zagrepčanu iz Vinkovaca ili obrnuto ( j... ga zaboravil sam ime), na kulenovoj seki, i šilterici (spasila me)
8. Kreši na struji iz akumulatora za muziku prve večeri
9. Siniši na pivici preko reda
10. Martini ( imaš pozdrav moje žene i ostale moje djece)
11. Doktoru kaj se nije naljutil zbog propaljenog omota DVD-a i fotkama
12. Klemenu na nezaboravnoj interpretaciji Fride

I još jednom hvala i SVIMA!!!

Nabrajal bi ja i dalje ali Bj. ( godina proizvodnje) uzima svoj danak. Neka sam imena zaboravil, neke sam upoznal u trenucima kad nije ni bilo šanse da zapamtim ( negdje između 23.30 i 1 na potezu šank-Ted-štand-pozornica)...

Klemen Klemen
Location: Ljubljana, Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)

Post by Klemen Klemen » 31 May 2007, 07:26

Zoro wrote:12. Klemenu na nezaboravnoj interpretaciji Fride

E sori! Tako ti je to! Odlična ekipa, bajadera sa ugrađenim borovničekom, šank sa ugrađenim Sinišom i pivom još malo toga i malo onoga! 8) Onda ti takva Frida ispadne :lol:

Zoro wrote:Neka sam imena zaboravil, neke sam upoznal u trenucima kad nije ni bilo šanse da zapamtim ( negdje između 23.30 i 1 na potezu šank-Ted-štand-pozornica)...

To sam isto i ja htio napisati! Sve isto!
1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

Ovisnik od VW zračnohlađenih modelčića

Klemen Klemen
Location: Ljubljana, Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)

Post by Klemen Klemen » 31 May 2007, 10:12

I još ovo! Za sve one koji su se vozili u BAJADERI u Bale ili natrag!

U daljini cuju se kao gromovi
Autoputem prolaze kao vjetrovi
Odlaze na dalek put, tko to moze znati
Samo neki stoper ljut sto ih prstom prati.

BOROVNIČEK,BOROVNIČEK,BOROVNIČEK ...

Izlizane traperice, jakne, cizmice
Usijane kacige, kozne torbice
Odlaze na dalek put, tko to moze znati
Samo neki stoper ljut sto ih prstom prati.

BOROVNIČEK,BOROVNIČEK,BOROVNIČEK ...
1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

Samoborka

Post by Samoborka » 31 May 2007, 10:34

A ja ću se zahvaliti Zorou i anemanicu iliti Nemanićima na odrađenom poslu. Takvi nam članovi trebaju, dođu prvi put na susret, daš im zadatak, sve odrade za plus 5, niš ne gunđaju i dapače, kolko vidim, odlično se zabave :lol: :lol:

To Klemen: zakon ti je pjesmica!!! Šteta kaj nisam u bajaderi bila :cry: :cry: :cry:

Samoborka

Post by Samoborka » 31 May 2007, 10:36

Klemen Klemen wrote:šank sa ugrađenim Sinišom i pivom

Image

Klemen Klemen

Post by Klemen Klemen » 31 May 2007, 10:46

Samoborka wrote:To Klemen: zakon ti je pjesmica!!! Šteta kaj nisam u bajaderi bila :cry: :cry: :cry:

Dio gdje se govori o BOROVNIČEKU je ideja HrvojeZD! Baš me zanima zašto! :)
1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

Hrvoje-ZD

Post by Hrvoje-ZD » 31 May 2007, 10:55

Klemen Klemen wrote:
Samoborka wrote:To Klemen: zakon ti je pjesmica!!! Šteta kaj nisam u bajaderi bila :cry: :cry: :cry:

Nisam ja ništa kriv majke mi 8) To je sve onaj Slovenac sa borovničekom... :wink:
1978 T2b 1600 - "Bajadera"

Klemen Klemen

Post by Klemen Klemen » 31 May 2007, 11:11

Hrvoje-ZD wrote:
Klemen Klemen wrote:

Nisam ja ništa kriv majke mi 8) To je sve onaj Slovenac sa borovničekom... :wink:

Da da opet je Slovenac kriv! :shock: A ti si se na putu natrag baš branio piti! :twisted:
1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

BOORNA
Administrator

Post by BOORNA » 31 May 2007, 11:42

Nemanići su bili vrlo korisni, slažem se sa Samoborkom.

Usto, ne zaboravimo da je ove godine prvi puta u povijesti RoVWinja sve na kotizaciji štimalo, da su svi stizali na vrijeme na smjene i da je sve štimalo 1. liga!

Samoborki, izgleda, nitko nije smio reći ne. Ona grize čini se...

Hvala mom najdražem Slovencu Klemenu, bio je zabavno i uvijek duhom bogato društvo... iako sam ga stalno nešto podj..avao da prostite na izrazu...

Hvala i Tedu. Liku koji vuče polovicu susreta i stalno kuha, vuče šatore...

Hvala i Raf, jer nije lako z lubenicom hodat okolo...

Renne je, kao domaćin ako je tako promatramo, ipak naša velika snaga i veleposlanik kluba u Istri te je mnogo toga radila prije nego smo došli... Jako mnogo zasluga ide upravo njoj i njenom veleposlanstvu... Hvala joj na svemu!

Hvala onom strikanu koji je rezo pršut majka ga sretnog rodila, jel ga netko sliko da ga proglasimo herojem?!

Hvala Ivani i Domagoju na dolasku, ona dolazi tradicionalno ali ovo joj je prvi put s Bubom...

Hvala Kreši na, kako Zoro kaže, struji iz akumulatora...

Hvala Vatrogascu kaj mi je dvaput digo tlak svojim komentarima i to... Sad tek u Zagrebu shvaćam da bi mi bez njega nekaj falilo...

Hvala Kondoru na domaćinskom odnosu prema svima koji su oko njega kampirali, jer brinuo je za sve ko curica...

Hvala i Kosti što mu se u Šibeniku za ruke nekako zalijepilo dvajst litara vina, nikako ih nije mogao skinuti pa ih je donio da mu ih mi odlijepimo...

Djelomično hvala Siniši. Djelomično jer je napio samo muški puk radeći na šanku. Kad sam ja obavljao tu svetu dužnost i ženski je dio bio pijan. Jako.

Hvala Gugi. Lik je imo najjači auto na susretu. Treba imat muda, i onda ih još vucarat po podu....

Hvala Looki rječaninu na mitu i korupciji. Ako netko želi nagradu sljedeće godine moj broj računa je 3216798880 ZABA. Pod opis plaćanja staviti "plaćanje kirije"

Hvala i malom Borni koji je dovuko dva frenda na susret. Kad imaš 17, sjedneš na bus sa šatorom u gepeku te još platiš 70 kuna taxi do kampa...gotovo...ovisnik je rođen! Pokazao je da grize za Bube, sad mu svi moramo pomoći da stasa u pravog ovisnika kao što je stasao Zvonkec (Cal look) koji već znanjem rastura, te Jan koji je kupnjom velikog motora dokazao da ipak voli svoj auto... I još nešto. Zakaj ima nick Camaro
:roll:

Toliko od mene, ako nekog nisam spomenuo, znači da njemu zahvaljujem najviše...

PozdraVW!
Last edited by BOORNA on 31 May 2007, 18:15, edited 2 times in total.

Samoborka

Post by Samoborka » 31 May 2007, 11:53

Eh Boorna kak si se svih nahvalio ja bi tebi rekla jedno ogromno HVALA jer što god te čovjek zamolio da napraviš ti si sve odradio....nemaš pojma kolko je to olakšanje. Posebno se to, kaj se mene tiče, odnosi na kotizaciju, a kaj se Renne i mene tiče, na jurnjavu uzduž kolone do Tinjana i blokiranju prometa...... Image

na kotizaciji je skoro sve štimalo i skoro su svi stigli na vrijeme.....al mislim da su svi svoju lekciju naučili

andi

Post by andi » 31 May 2007, 20:32

I ja se svima na svemu zahvaljujem, da i ja nebih još jednom sve nabrajala............zna se tko je šta radio i koliko smo mu svi zahvalni na tome.......NEGO OVAJ ČAS SAM ZAHVALNA VWEDRANU jer me je prosvijetlio i otkrio mi toplu vodu tj. kišnu vodu u mojoj bubi. Hvala ti od sveg srca, to je to, točno si opisao di curi i kako. Na prednju šajbu nisam ni pomišljala. Od sad radim na tom da kupim novu gumu, valjda nije tak skupa. Hvala :D
BUBA ÜBER ALLES!

siniša
Administrator

Post by siniša » 31 May 2007, 21:36

...I hvala bogu kaj sam se napokon streznil...
Keep up the good work

siniša
Administrator

Post by siniša » 31 May 2007, 21:45

BTW, ekipo neću zahvaljivati svakome posebno nego samo reći BRAVO, BILO JE ODLIČNO!!!!! Ima da idući susret bude još bolji, jer je ekipa stvarno bila za svaku pohvalu, čast izuzecima kojih uvijek ima i biti če ih...
Posebne pohvale za nesebičnu pomoć onima kojima je ovo bio prvi susret a odradili su kao da im je to svakodnevica, zvijeri ste prave! Pardon Nemani.
Najte kaj zamerit', al' meni je bilo odlično i nadam se i svima ostalima. Jedino se nadam da bumo mi gunđala do idućeg puta prestali gunđati...ak bu dost pive i ak nas dopadne i malo borovničeka...
Keep up the good work

Klemen Klemen

Post by Klemen Klemen » 14 Jun 2007, 12:08

Iako mi je bilo teško nešto sam snimio :)

http://www.mojvideo.com/video-rovwinj-2 ... 5a51629535

A ko je glasbu izabrao neznam! 8)
1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

Klemen Klemen

Post by Klemen Klemen » 14 Jun 2007, 12:12

1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

renne

Post by renne » 21 Jun 2007, 20:13

...znam da malo kasnim ali viša sila me spriječila da se ne javim ranije

svima vama koji ste bili veliko veliko hvala kaj ste došli.

borna tebi netrebam niš posebno reći jer se sve zna da nije bilo tebe moja bi glava otišla k vragu. hvala kaj si bio uvijek na pravom mjestu u pravo vrijeme, samoborka i tebe ide ista priča, s tobom su kotizacije nezaboravne!

hvala i mojoj rafici za sve

hvala joži the el presidenteu na svemu, štampa, šivanje trčanje zvanje telefone i ostalo

oooooooooo a tajnica je ''kriva'' za izbor benda, nadam se da bu i slijedeće godine ponovila izbor

p.s.
hvala kc-u na GIGANTSKOM kaktusu Image

drago društvo VELIKA HVALA SVIMA JOŠ JEDNOM i naravno nezaobilazne puse Image

p.s. 2
to slovenac
...hvala kaj si mi sačuvao borovniček Image
...daj sad ozbiljno...

kc

Post by kc » 21 Jun 2007, 22:39

to renne: sitnica :lol:

Klemen Klemen

Post by Klemen Klemen » 22 Jun 2007, 07:50

to renne: sitnica :lol:
1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

renne

Post by renne » 25 Jun 2007, 12:59

kc wrote:to renne: sitnica :lol:

Klemen Klemen wrote:to renne: sitnica :lol:

...a dečki znate kak se veli sitno ali bitno Image Image Image Image Image
...daj sad ozbiljno...