Drugovi Slovenci?

Okupljanja širom Europe - tko, gdje, kada, kako ...
Post Reply
VWedran

Drugovi Slovenci?

Post by VWedran » 04 Jun 2007, 21:00

Nakon povratka iz Rovinja odmah sam skocio do kompa da vidim koje su slike objavljene i kakvi su dojmovi.... Ceprkajuci po forumu naletio sam na obavijest da ce biti susret i u Izoli u Sloveniji, no posto nije bilo nikakvih odgovora ni primjedaba na tu temu mislio sam da je to nekakvo lokalno druzenje bubasa is tog mjesta. Posto sam cesto na relaciji Ri-Trst nije mi vrag dao mira tako da sam poslije posla u povratku za Ri svratio u Izolu...kad tamo... e tamo se imalo sta vidjeti... Na ulazu dok mi je tip objasnjavao da upad kosta tot eura i da cu dobiti majicu,cugu i sl. a ja njemu da sam samo svratio da ih malo vidim i da sam sam i da nemam namjeru prespavat...dodje tip na choperu/trokolici/bubi i kaze:"Ljudi evo jedan jedini iz rijeke nam je stigao!!..ma slobodno uđi evo parkiraj tu na prvo mjesto!"Covjek je bio zacudjen/iznenadjen kao da je vidio brata blizanca. I dobro...krenem malo u setnju i moji dojmovi su slijedeci: -Buba je bilo u svim mogucim preradama,vidi se da su se ozbiljno pozabavili time i da se ima para. -Doslo je ljudi iz svih zemalja osim nas i bilo ih je negdje 80-100. -Buba je bilo svih godista od 58 do MEXICA.. -Organizacija im je bila svjetska imali su i vucnu sluzbu u slucaju da koja buba rikne,salili smo se da ima fali hitna. Osim toga tu je bio i ogromni sator sa barom, DJ-em i specijalno napravljenim podijem sa stangom u obliku barke za striptizetu koja zabavlja rulju u kasnim nocnim satima.. Nekolicinu njih koje sam prepoznao po autima vidjenim prijasnjih godina u Rovinju pitao sam zasto nisu dosli i ove godine. Nakon toga pocela je kisa i nije mi preostalo drugo nego pod sator na cugu. Tamo sam susreo tipa koji me "docekao" na ulazu i shvatio da je to zapravo organizator i sef tog bubakluba Izola. Pitao sam ga da kako to da sam ja jedini i cemu to cuđenje posto sam sa Ri registracijama.... Cini mi se da se netko od "lidera" posvađao sa susjedima slovencima. Necu ulaziti u tudja posla ali jedino mogu reci da nama treba jos puno puno da bi dosli na njihov nivo. Cinjenica je da je ove godine u Rovinju bilo malo auta, a za vidjeti od novosti ili nekih prerada i nije bilo,sve vec vidjeno. Receno mi je između ostalog da zasto bi oni samo dolazili k nama, a mi njima ne i jos par stvari... Uglavnom ja kad sam ono vidio ... ma ludilo sve imaju...
Kasnije mi se upalila lampica pa se zapitah gdje je nestala klemenova obavijest o susretu u izoli?

Klemen Klemen
Location: Ljubljana, Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)

Re: Drugovi Slovenci?

Post by Klemen Klemen » 04 Jun 2007, 21:22

VWedran wrote: Kasnije mi se upalila lampica pa se zapitah gdje je nestala klemenova obavijest o susretu u izoli?
Sjetio sam se, kad sam bio u Izoli, da bi mogao nešto o tome napisati! Pa se neču ni braniti. Ne čitam samo ja ovaj forum, pa i po mnogi Hrvati (i Slovenci) znaju za taj sustret!
A bila je i ekipa iz Rijeke gore za nekoliko sati.

Tako, da nije, da se nezna!!! Ali je politika klubova (ili vođa klubova) ovakva: Ako nečeš ti doći kod mene neču ni ja kod tebe!

A i nisi ni na Bledu bio prošle godine, pa da vidiš kako smo pripremili susret!

Tako te ovim putem vabim, da nas potsjetiš sa ekipom, koja dolazi več više godina i dobro se zabava kod nas!
1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

Ovisnik od VW zračnohlađenih modelčića

VWedran

Post by VWedran » 04 Jun 2007, 21:28

Steta da je tako... sta ces :?

Hrvoje-ZD

Post by Hrvoje-ZD » 04 Jun 2007, 21:40

I ja sam naime dobio informaciju da je susret u Izoli bio odličan :!: 8)
1978 T2b 1600 - "Bajadera"

andi

Post by andi » 05 Jun 2007, 00:41

Nekoć davno Zagrebački buba klub dobivao je nagrade u Izoli kao najbrojniji klub, oni su nas posjećivali u Zagrebu, ...........no od tada je prošlo dosta vremena i dosta se je tog dogodilo i neznam da mi se da pisati o tome, a možda ja ni neznam sve. Meni osobno nakon Rovinja odmah vikend poslije teško je otići u Izolu, umorne smo i buba i ja, a love nema..........mislim da je tako svima, a da oni ne dođu k nama nije ni čudo ako mi ne dođemo k njima. Dublji razlozi neposjećivanju možda čak ni ne postoje :roll:
BUBA ÜBER ALLES!

Klemen Klemen
Location: Ljubljana, Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)

Post by Klemen Klemen » 14 Jun 2007, 12:13

1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

Doktor

Post by Doktor » 14 Jun 2007, 13:19

Meni je isto bio bed odmah sljedeći vikend ići u Izolu, ikao mi je stvarno pod nosom. Opasno razmišljam da idem na Bled, jer nikad nisam bio... :!:
KUČ - VW all stars team member since 2008

Klemen Klemen

Post by Klemen Klemen » 14 Jun 2007, 13:25

Ej Doc, sa razmišljanjem nečeš ti daleko!

Aj se ti odluči, da dođeš i to ti je to! Ako može VW buba klub Dalamcija doći možeš i ti iz osrednje Istre!?
1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

Doktor

Post by Doktor » 14 Jun 2007, 13:29

Istina... :wink: :P

1970

Post by 1970 » 14 Jun 2007, 14:29

Doktor wrote:Istina... :wink: :P
Doc,ajmo se dogovorit pa idemo zajedno u koloni,i još i Renne nagovorimo :D

Ja planiram odozdo direkt zapalit za Bled u 8. mjesecu :wink:

Klemen Klemen

Post by Klemen Klemen » 14 Jun 2007, 14:51

cal-look wrote:
i još i Renne nagovorimo :D
Ne trebaš Renne nagovarat! Ona je več obečala da če doći! Samo je pozovita kada kreče! :)
1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

Doktor

Post by Doktor » 14 Jun 2007, 21:50

2 cal-look & Klemenko: onda se vidimo ! :wink: :D

Klemen Klemen

Post by Klemen Klemen » 28 Jun 2007, 15:26

1960 T1 9-windows
1974 topless

MY BUG - MY TOY

renne

Post by renne » 28 Jun 2007, 18:08

Klemen Klemen wrote:
cal-look wrote:
i još i Renne nagovorimo :D
Ne trebaš Renne nagovarat! Ona je več obečala da če doći! Samo je pozovita kada kreče! :)

to cal-lool
...joj zlato pa tebe nisam čula 100 godina šaljem ti pp navečer

to klemen
...jel ima kakve šanse da ja izbjegnem bled? Image šala mala iako mi je taj vaš bled poremetio sve druge planove Image joj vi slovenci kaj da čovjek radi s vama Image
...daj sad ozbiljno...

renne

Post by renne » 28 Jun 2007, 18:14

...e danas mi je cijeli dan u komi pa da se nadovežem na priču o izoli ove sam godine imala najbolju namjeru ići ali ljudi moji da je bila 14 dana iza rovinaj išla bi ovo je bilo prerano vwedran ak si bio u rovinju onda znaš o čemu pričam još tjedan dana iza susreta nisam bila za niš a kamoli sjest u auto i ići na susret a i kočnice mi nisu štimale onda!

to raf
znam da buš čitala SAD MI KOČNICE KOČE Image
...daj sad ozbiljno...

Post Reply